Met de bus naar Campitello di Fassa
Boek jouw busreis bij de Winterliner en reis in luxe naar Campitello di Fassa. Vanuit heel Nederland vertrekken er op vrijdag aan het einde van de dag diverse touringcars naar de bekende wintersportgebieden in Italië. Onze ervaren beroepschauffeurs zijn het gewend om in winterse omstandigheden en in de nacht te rijden. Bij de Winterliner reis je altijd Royal Class en is het meenemen van de skibagage inbegrepen. Door 's nachts per touringcar te reizen, kom je de volgende ochtend uitgerust aan op plaats van bestemming. Een extra voordeel is dat je hierdoor onnodige files vermijdt en profiteert van twee extra vakantiedagen.
In Campitello hebben wij naast Hotel Sella Ronda ook de mogelijkheid om uit te stappen bij Hotel Christine.
boek je ticket naar Campitello di Fassa, Hotel Christine
Algemeen
Campitello di Fassa is na Canazei de meest levendige bestemming in het Val di Fassa. Het kleine stadje ligt op 1200 meter hoogte, aan de voet van de Col Rodella met daarboven de majestueuze Sassolungo. Het sfeervolle centrum van Campitello wordt gekenmerkt door oude houten schuren (tobiè), smalle straatjes en karakteristieke steegjes. Het lijkt soms net alsof je teruggaat in de tijd. Er is een ruime keus aan accommodaties in verschillende prijsklassen.
Vanuit Campitello gaat er een gondel richting de Col Rodella. Hier vind je enkele uitdagende pistes en dit deel van het skigebied is voor beginners dan ook wat minder geschikt. Vanaf de Col Rodella heb je direct toegang tot de mooie Sella Ronda.
De uitstaplocaties in Campitello zijn
- Hotel Christine
- Hotel Sella Ronda
De ophaaltijd voor de terugreis is in de avond en tref je in het busticket.
Voor het laatste deel van de busreis rekenen we een kleine toeslag, meestal vanwege de inzet van een transferbusje (geen Royal Class). Zo zorgen we dat jij comfortabel aankomt!
Overstaplocatie in Italië: Klausen/Chiusa (Hotel/Restaurant Albergo Brunnerhof)
Zo reis je met Winterliner
Onze touringcars vertrekken iedere vrijdagmiddag/-avond naar Campitello. Vanuit 16 opstapplaatsen in Nederland reis je comfortabel en zonder omwegen naar jouw eindbestemming.
- Heenreis: vrijdagmiddag/-avond
- Terugreis: zaterdagavond = twee extra skidagen
- Reisduur: afhankelijk van opstapplaats, gemiddeld 12-16 uur
- De skibagage gaat gratis mee
- Opstapplaatsen: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Bolsward, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Heerenveen, Heerlen, Leeuwarden, Prinsenbeek, Rotterdam, Utrecht, Weert, Zwolle.
- Meerdere reizigers met een andere opstapplaats? Geen probleem! Geef bij de bijzonderheden aan dat de opstapplaats verschilt van die van de hoofdboeker en wij passen het voor je aan
Alles wat je moet weten
Van bagage tot opstapplaatsen, wij hebben de antwoorden
- 1 x koffer/reistas van normaal formaat (max. 80x70x30cm en max. 20kg)
- 1 x handbagage (normaal formaat ca. 2 kg)
- 1 x ski’s of 1 x snowboard (snowboardbindingen demonteren!)
- 1 x tas met ski- of snowboardschoenen
- 1 x skihelm
Waar kun je in Campitello nog meer uitstappen?
Prijs/kwaliteit heel aantrekkelijk.
Contact
(7 dgn. p/w)